+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Odwyk narkotykowy

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ
Odwyk narkotykowy jest skuteczną metodą terapii leczenia uzależnień stosowaną w przypadku narkomanii, która daje realne szanse na wyjście z tego nałogu.

Odwyk dla narkomanów jest związany z całkowitym odstawieniem uzależniającej substancji psychoaktywnej, oddziaływujący na wiele sfer życia, takich jak kondycja fizyczna, strefa moralna, stan psychiczny oraz strefa społeczna. Skuteczny odwyk narkotykowy jest długotrwałym procesem przeprowadzanym w specjalistycznych ośrodkach leczenia uzależnień. Rozpoczyna się uświadomieniem narkomanowi skali problemu, a także własnej bezsilności wobec niszczącego życie oraz zdrowie nałogu.

Niezwykle pomocne staje się skorzystanie ze wsparcia oraz opieki medyczno-terapeutycznej. Jedynie konsekwentne dążenie do trzeźwości może sprawić, iż zamierzony efekt zostanie osiągnięty. Terapia odwykowa od narkotyków jest trudnym procesem.

Wymaga ogromnego zaangażowania ze strony uzależnionego od narkotyków. W efekcie poddania się odwykowi narkotykowemu w ośrodku leczenia uzależnień Dobra Decyzja, osoba uzależniona wraca do pełnej sprawności psychicznej, co pozwala jej na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Nasi pacjenci uzyskują specjalistyczną pomoc medyczno-terapeutyczną na każdym etapie walki z uzależnieniem od narkotyków.

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ