+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Odtrucie narkotykowe i detoks narkotykowy

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ
Odtrucie narkotykowe i detoks narkotykowy może przybierać różne formy. Kluczowym zadaniem jest maksymalne ograniczenie nieprzyjemnych konsekwencji wycofania narkotyku z organizmu oraz zminimalizowanie ryzyka poważnych powikłań.

W prywatnym ośrodku Dobra Decyzja wykonujemy skuteczne oraz w pełni bezpieczne odtrucia po narkotykach. Zabieg detoksykacji organizmu jest przeprowadzany pod pełną opieką medyczną oraz ścisłym nadzorem lekarskim, gdyż w sytuacji gwałtownego odstawienia środka psychoaktywnego, może pojawić się zespół abstynencyjny. Składa się on z szeregu dyskomfortowych dla pacjenta objawów, obejmujących sferę psychiczną oraz fizyczną osoby zmagającej się z narkomanią.

Podstawowe postępowanie lecznicze polega na uzupełnianiu niedoborów wodnoelektrolitowych, podawanie glukozy, sodu, magnezu, potasu, witamin, fosforanów w formie kroplówek, a także podawaniu leków usuwających symptomy zespołu odstawiennego. Odtrucie narkotykowe i detoks narkotykowy stanowi pierwszy krok do pokonania uzależnienia od narkotyków.

Po skutecznej i udanej detoksykacji organizm pacjenta jest czysty, a jego funkcje fizyczne powracają do normy. Próba detoksykacji organizmu przeprowadzona na własną rękę może być niezwykle niebezpieczna. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Dobra Decyzja oferuje wszystkim potrzebującym pacjentom skuteczne oraz bezpieczne metody odtruwania narkotykowego i detoksu narkotykowego, które pomagają w przezwyciężaniu uzależnienia od narkotyków.

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ