+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Sokolniki – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ

Jeśli szukasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Sokolniki – dobrze trafiłeś!

+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę. Zadzwoń, porozmawiajmy!

kontakt@dobra-decyzja.pl

Napisz do nas - odpowiadamy błyskawicznie.

Dzieli nas 950m w linii prostej od miejsca z tego zdjęcia

Potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się zadzwonić – Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń teraz pod dyżurny numer+48 572 00 10 10

Tutaj możesz dowiedzieć się, czy Sokolniki jest miejscem, do którego musisz się udać na leczenie uzależnień. Jeśli jesteś uzależniony, zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Alternatywą dla tradycyjnego Ośrodka Leczenia Uzależnień jest skuteczna terapia, relaks i możliwość odłączenia się od wcześniejszych spraw w prywatnym ośrodku nad morzem w Gdańsku/Zatoce Puckiej – w Rewie. W prywatnym ośrodku nad morzem w Rewie panują doskonałe warunki do leczenia. Zmiana środowiska ma ogromny wpływ na skuteczność terapii, więc zalecamy wybór tej opcji, a nie wykorzystanie lokalnego ośrodka leczenia uzależnień, który prawdopodobnie został wybrany ze względu na bliskość ich domu. Dodatkowy koszt dojazdów do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień nie jest znaczny, stanowi proporcję do całego kosztu leczenia. Trójmiasto jest w niewielkiej odległości od naszego ośrodka.

Czas dojazdu z Sokolniki oraz odległość do Rewy prezentuje poniższa mapa:

Czy będąc z okolic Sokolniki szukasz ośrodka leczenia uzależnień? Sprawdź proponowaną alternatywę. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który oferuje pomoc osobom o wszelkich skłonnościach do uzależnień, w tym od alkoholu i narkotyków, znajduje się w Rewie (niedaleko Gdańska, Gdyni i Sopotu). Od wielu lat służymy osobom z trudnościami w uzależnieniu. Pomagamy i wspieramy osoby, które potrzebują pokonać uzależnienia od narkotyków, alkoholu, seksu, dodatkowo leczymy uzależnienia od leków, narkotyków i hazardu. Pomożemy Ci wyleczyć się z uzależnienia, w tym z uzależnienia od alkoholu poprzez terapię indywidualną. Kuracja jest skuteczna i długotrwała, a placówki odwykowe są komfortowe i skuteczne. Jest to szansa dla osób uzależnionych na rozpoczęcie nowego, szczęśliwego życia bez kolejnych uzależnień. Szukałeś ośrodka leczenia uzależnień w Sokolniki? Daj nam znać, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu uzależnień. Szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Sokolniki, który pomoże Ci w leczeniu uzależnienia od alkoholu lub narkotyków? Trafiłeś we właściwe miejsce. Jeśli trafiłeś na tę stronę szukając pomocy w leczeniu uzależnienia od narkotyków lub alkoholu, mamy dla Ciebie wspaniałą opcję. Uzależnienie oprócz rujnowania życia naszych pacjentów ma również szkodliwy wpływ. Wyniszcza organizm, uszkadza umysł i uniemożliwia racjonalne działanie. Leczenie uzależnień, oprócz silnej woli osoby uzależnionej, musi obejmować także fachowe i kompetentne wsparcie w postaci konkretnego programu leczenia uzależnień. W związku z tym nasz Zakład Rehabilitacji Narkotykowej i Alkoholowej od początku swojego istnienia świadczy szeroki zakres usług. Każdy pacjent jest traktowany z unikalnym schematem leczenia, który jest dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Zatrudniamy dobrze wyszkolonych i najlepszych specjalistów w naszym Centrum Leczenia Uzależnień od momentu jego powstania. Jeśli szukając miejsca w Sokolniki, w którym uzyskasz pomoc w walce z uzależnieniem, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Opinie o Ośrodku

Opinie o Sokolniki – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Zapewne interesują Cię opinie o altenatywie dla Sokolniki – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńczyli o Ośrodku Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja. Zachęcamy do zapoznania się z nimi bezpośrednio w Internecie wyszukując nas pod własną nazwą.

Cennik dla osób z okolic miejscowości Sokolniki

Cennik Ośrodka Leczenia Uzależnień

Zapoznaj się z cennikiem pobytu ośrodku będącym alternatywą dla Sokolniki – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Cennik Ośrodka Dobra Decyzja:
  • 2 tygodnie: 4100 zł
  • 4 tygodnie: 7500 zł
  • 6 tygodni: 11300 zł

 

Szczegółowy i stale aktualizowany cennik znajduje się w dziale Cennik Leczenia Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja

Zobacz także

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ