+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Ślesin – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ

Jeśli szukasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Ślesin – dobrze trafiłeś!

+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę. Zadzwoń, porozmawiajmy!

kontakt@dobra-decyzja.pl

Napisz do nas - odpowiadamy błyskawicznie.

Dzieli nas 950m w linii prostej od miejsca z tego zdjęcia

Potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się zadzwonić – Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń teraz pod dyżurny numer+48 572 00 10 10

Chcesz znaleźć ośrodek leczenia uzależnień w Ślesin. Zobacz, co możemy Ci zapewnić, jeśli jesteś osobą uzależnioną. Ośrodek leczenia uzależnień nad morzem (w Rewie, małej miejscowości nad Zatoką Gdańską/Pucką) to świetna alternatywa dla klientów, którzy chcą poddać się skutecznej rehabilitacji, zrelaksować się i odciąć od problemów z przeszłości. Należy pamiętać, że zmiana otoczenia jest kluczowa dla skutecznego leczenia, dlatego zalecamy rozważenie takiej lokalizacji w przeciwieństwie do lokalnej kliniki odwykowej, która prawdopodobnie została wybrana ze względu na bliskość domu. Dodatkowy koszt podróży nie jest tak duży jak całkowity koszt leczenia w prywatnych klinikach odwykowych. Nasz ośrodek znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Ścieżki rowerowe i spacerowe są w pobliżu, podobnie jak obiekty rekreacyjne. Jest bardzo blisko do Trójmiasta.

Czas dojazdu z Ślesin oraz odległość do Rewy prezentuje poniższa mapa:

Interesują Cię ośrodki leczenia uzależnień Ślesin? Sprawdź, czy propozycja alternatywna jest dla Ciebie odpowiednia. Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień przeznaczony jest dla osób walczących z uzależnieniem od narkotyków lub alkoholu. Znajduje się on w Rewie, nadmorskiej miejscowości położonej w pobliżu Gdyni, Sopotu i Gdańska (Trójmiasto). Nasz prywatny ośrodek odwykowy od kilkudziesięciu lat wspiera, pomaga i udziela pomocy medycznej i terapeutycznej osobom uzależnionym od narkotyków. Zajmujemy się leczeniem szerokiego zakresu uzależnień, w tym narkomanii, uzależnienia od alkoholu, uzależnienia od seksu, uzależnienia od komputera i Internetu, hazardu oraz narkomanii. Prywatna terapia alkoholizmu jest skuteczna i długotrwała. Osoby uzależnione mogą skorzystać z kompleksowych, zaawansowanych terapii, które pomogą im rozpocząć nowe, szczęśliwe życie bez nałogów. Zapewniamy komfortowe ośrodki odwykowe i skuteczne terapie, które dają osobom uzależnionym nową szansę na życie. Szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Ślesin? Zobacz, co możemy Ci zapewnić, jeśli jesteś osobą uzależnioną. Szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Ślesin, który pomoże Ci w leczeniu uzależnienia od alkoholu lub narkotyków? Trafiłeś we właściwe miejsce. Jeśli trafiłeś na tę stronę szukając pomocy w leczeniu uzależnienia od narkotyków lub alkoholu, mamy dla Ciebie wspaniałą opcję. Uzależnienie ma niekorzystny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne osób, które na nie cierpią, a także negatywnie wpływa na ich zdolność do podejmowania racjonalnych decyzji. Jest to wyniszczająca choroba, która niszczy ciało, wpływa na umysł i uniemożliwia racjonalne działanie. W walce z uzależnieniem kluczowa staje się nie tylko silna wola osoby uzależnionej, ale również fachowe i skuteczne wsparcie w postaci specjalnego programu leczenia uzależnień. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień od początku swojego istnienia zajmuje się leczeniem uzależnień od narkotyków, alkoholu i leków. Od początku istnienia naszej kliniki zatrudniamy wykwalifikowanych i dobrze wykształconych terapeutów. Nasza klinika dostarcza indywidualną procedurę leczenia uzależnienia od narkotyków dla każdego pacjenta w oparciu o jego indywidualne potrzeby. Jeśli szukając miejsca w Ślesin, w którym uzyskasz pomoc w walce z uzależnieniem, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Opinie o Ośrodku

Opinie o Ślesin – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Zapewne interesują Cię opinie o altenatywie dla Ślesin – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńczyli o Ośrodku Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja. Zachęcamy do zapoznania się z nimi bezpośrednio w Internecie wyszukując nas pod własną nazwą.

Cennik dla osób z okolic miejscowości Ślesin

Cennik Ośrodka Leczenia Uzależnień

Zapoznaj się z cennikiem pobytu ośrodku będącym alternatywą dla Ślesin – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Cennik Ośrodka Dobra Decyzja:
  • 2 tygodnie: 4100 zł
  • 4 tygodnie: 7500 zł
  • 6 tygodni: 11300 zł

 

Szczegółowy i stale aktualizowany cennik znajduje się w dziale Cennik Leczenia Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja

Zobacz także

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ