+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Pyrzyce – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ

Jeśli szukasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Pyrzyce – dobrze trafiłeś!

+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę. Zadzwoń, porozmawiajmy!

kontakt@dobra-decyzja.pl

Napisz do nas - odpowiadamy błyskawicznie.

Dzieli nas 950m w linii prostej od miejsca z tego zdjęcia

Potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się zadzwonić – Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń teraz pod dyżurny numer+48 572 00 10 10

Chcesz znaleźć ośrodek leczenia uzależnień w Pyrzyce. Zobacz, co możemy Ci zapewnić, jeśli jesteś osobą uzależnioną. Ośrodek Leczenia Uzależnień Rewa nad morzem (w Gdańsku/Zatoce Puckiej) to doskonała alternatywa dla pacjentów poszukujących ośrodka blisko morza. Rewa zapewnia doskonałe warunki do skutecznego leczenia, wypoczynku i całkowitego oderwania się od wcześniejszych kłopotów. Zmiana otoczenia ma znaczący wpływ na skuteczność leczenia, dlatego sugerujemy wybór prywatnego ośrodka zamiast lokalnej placówki leczenia uzależnień w pobliżu miejsca zamieszkania. Dodatkowe koszty przejazdu nie są tak wysokie jak koszty terapii w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień. Nasz ośrodek znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy. Nasz ośrodek znajduje się w pobliżu wielu ścieżek rowerowych i szlaków przyrodniczych, nie tylko na plaży. W niewielkiej odległości można dojechać do Trójmiasta.

Czas dojazdu z Pyrzyce oraz odległość do Rewy prezentuje poniższa mapa:

Czy będac z okolic Pyrzyce szukasz ośrodka leczenia uzależnień? Sprawdź proponowaną alternatywę. Odstawienie alkoholu, narkotyków i innych uzależnień może być trudnym procesem, zwłaszcza jeśli osoba uzależniona nie jest w stanie poradzić sobie z tym stanem. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień znajduje się w Rewie (w pobliżu Trójmiasta – Gdyni, Sopotu i Gdańska). Od wielu lat udzielamy pomocy, wsparcia oraz świadczymy profesjonalne usługi medyczne i terapeutyczne dla osób uzależnionych od narkotyków, zmagających się z problemami uzależnienia i pragnących wyleczyć się z uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, seksu, hazardu, komputera i Internetu. Leczenie uzależnień poprzez prywatne zabiegi jest skuteczne i przynosi długotrwałe efekty. Dostarczamy skuteczne i kompleksowe terapie oprócz komfortowych ośrodków rehabilitacyjnych, dzięki czemu osoby uzależnione mogą rozpocząć nowe, szczęśliwe życie wolne od wszelkich nałogów.
Szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Pyrzyce. Jeśli jesteś uzależniony, możemy Ci pomóc.
Dotarłeś do właściwego miejsca, jeśli szukasz ośrodka Pyrzyce, który może Ci pomóc w terapii alkoholizmu lub narkomanii. Mamy dla Ciebie fantastyczną alternatywę, jeśli trafiłeś na tę stronę szukając pomocy w leczeniu alkoholizmu lub narkomanii. Życie naszych pacjentów jest zagrożone ze względu na negatywne skutki zdrowotne uzależnienia. Uzależnienie powoduje uszkodzenia fizyczne, psychiczne i poznawcze, co utrudnia osobom uzależnionym racjonalne działanie. W walce z uzależnieniem, oprócz silnej woli osoby uzależnionej, niezbędna staje się pomoc specjalistycznego programu leczenia uzależnień. Dzięki pomocy naszego Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień ludzie mogą zwalczyć niszczące skutki nadużywania narkotyków, alkoholu i leków. Od początku istnienia zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Osoby otrzymują spersonalizowany schemat leczenia, gdy tylko wejdą do naszego ośrodka. Jeśli szukając miejsca w Pyrzyce, w którym uzyskasz pomoc w walce z uzależnieniem, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Opinie o Ośrodku

Opinie o Pyrzyce – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Zapewne interesują Cię opinie o altenatywie dla Pyrzyce – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńczyli o Ośrodku Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja. Zachęcamy do zapoznania się z nimi bezpośrednio w Internecie wyszukując nas pod własną nazwą.

Cennik dla osób z okolic miejscowości Pyrzyce

Cennik Ośrodka Leczenia Uzależnień

Zapoznaj się z cennikiem pobytu ośrodku będącym alternatywą dla Pyrzyce – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Cennik Ośrodka Dobra Decyzja:
  • 2 tygodnie: 4100 zł
  • 4 tygodnie: 7500 zł
  • 6 tygodni: 11300 zł

 

Szczegółowy i stale aktualizowany cennik znajduje się w dziale Cennik Leczenia Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja

Zobacz także

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ