+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Poraj – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ

Jeśli szukasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Poraj – dobrze trafiłeś!

+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę. Zadzwoń, porozmawiajmy!

kontakt@dobra-decyzja.pl

Napisz do nas - odpowiadamy błyskawicznie.

Dzieli nas 950m w linii prostej od miejsca z tego zdjęcia

Potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się zadzwonić – Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń teraz pod dyżurny numer+48 572 00 10 10

Tutaj możesz dowiedzieć się, czy Poraj jest miejscem, do którego musisz się udać na leczenie uzależnień. Jeśli jesteś uzależniony, zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Rewa oferuje klientom poszukującym ośrodka leczenia uzależnień nad morzem (w Gdańsku/Zatoce Puckiej) najlepsze warunki do skutecznego leczenia, wypoczynku i całkowitego odcięcia się od wcześniejszych problemów. Zmiana otoczenia bardzo pozytywnie wpływa na skuteczność prowadzonej terapii, dlatego warto rozważyć taką opcję zamiast korzystania z lokalnego ośrodka leczenia uzależnień, który prawdopodobnie został wybrany ze względu na bliską odległość od miejsca zamieszkania. Dodatkowy koszt dojazdów nie jest wysoki w porównaniu z całkowitym kosztem terapii prowadzonej w prywatnych ośrodkach odwykowych. Nasz ośrodek położony jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu dostępne są liczne ścieżki rowerowe i obszary naturalne. Krótka jazda samochodem łączy nas z Trójmiastem.

Czas dojazdu z Poraj oraz odległość do Rewy prezentuje poniższa mapa:

Poszukujesz placówki leczenia uzależnień w Poraj? Możesz dowiedzieć się więcej o proponowanej alternatywie. Osobom uzależnionym, które nie radzą sobie z nałogami, takimi jak nadużywanie substancji, służy nasza prywatna klinika rehabilitacyjna w Rewie (nadmorska miejscowość w pobliżu Gdyni, Sopotu i Gdańska). Leczenie uzależnień, w tym odwyk alkoholowy poprzez indywidualną terapię, jest skuteczne i długotrwałe. Od wielu lat oferujemy fachową pomoc medyczną i terapeutyczną wszystkim osobom nadużywającym substancji. Leczona jest narkomania, uzależnienie od seksu, lekomania, hazard, uzależnienie od komputera i Internetu oraz inne problemy związane z uzależnieniami. Osoby uzależnione mogą rozpocząć nowe, szczęśliwe życie wolne od wszelkich nałogów dzięki kompleksowym i skutecznym technikom rehabilitacyjnym w ośrodku odwykowym. Program odwykowy obejmuje komfortowe udogodnienia oraz kompleksową i skuteczną terapię. Szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Poraj? Zobacz, co możemy Ci zapewnić, jeśli jesteś osobą uzależnioną. Szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Poraj, który pomoże Ci w leczeniu uzależnienia od alkoholu lub narkotyków? Trafiłeś we właściwe miejsce. Jeśli trafiłeś na tę stronę szukając pomocy w leczeniu uzależnienia od narkotyków lub alkoholu, mamy dla Ciebie wspaniałą opcję. Życie człowieka jest zagrożone, jeśli cierpi on na uzależnienie. Jest to stan, który niszczy ciało i umysł człowieka oraz ubezwłasnowolnia go psychicznie. W Good Decision wierzymy, że radzenie sobie z uzależnieniem jest dla naszych pacjentów sytuacją życia lub śmierci. W walce z uzależnieniem oprócz silnej woli osoby uzależnionej niezbędna jest pomoc specjalistycznego programu leczenia uzależnień. Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień oferuje leczenie uzależnień od narkotyków, alkoholu i leków. Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień otworzył swoje drzwi z zespołem ekspertów, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności. Indywidualne plany leczenia są wykorzystywane do leczenia konkretnych uzależnień w naszym specjalistycznym ośrodku. Jeśli trafiłeś na tę stronę szukając ośrodka w Poraj, w którym uzyskasz pomoc w leczeniu alkoholizmu lub narkomanii, to trafiłeś w odpowiednie miejsce, gdyż mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę.

Opinie o Ośrodku

Opinie o Poraj – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Zapewne interesują Cię opinie o altenatywie dla Poraj – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńczyli o Ośrodku Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja. Zachęcamy do zapoznania się z nimi bezpośrednio w Internecie wyszukując nas pod własną nazwą.

Cennik dla osób z okolic miejscowości Poraj

Cennik Ośrodka Leczenia Uzależnień

Zapoznaj się z cennikiem pobytu ośrodku będącym alternatywą dla Poraj – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Cennik Ośrodka Dobra Decyzja:
  • 2 tygodnie: 4100 zł
  • 4 tygodnie: 7500 zł
  • 6 tygodni: 11300 zł

 

Szczegółowy i stale aktualizowany cennik znajduje się w dziale Cennik Leczenia Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja

Zobacz także

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ