+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Nowa Sól – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ

Jeśli szukasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Nowa Sól – dobrze trafiłeś!

+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę. Zadzwoń, porozmawiajmy!

kontakt@dobra-decyzja.pl

Napisz do nas - odpowiadamy błyskawicznie.

Dzieli nas 950m w linii prostej od miejsca z tego zdjęcia

Potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się zadzwonić – Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń teraz pod dyżurny numer+48 572 00 10 10

Wyszukałeś ośrodek leczenia uzależnień w Nowa Sól. Zobacz, co możemy Ci zapewnić, jeśli jesteś osobą uzależnioną. Prywatny ośrodek odwykowy blisko morza w Zatoce Puckiej (Gdańsk/Zatoka Pucka) zapewnia optymalne warunki do skutecznej terapii, relaksu, a także szansę na całkowite usunięcie wcześniejszych problemów. Rewa jest doskonałą alternatywą dla klientów, którzy chcą udać się do kliniki nad morzem, ponieważ zapewnia optymalne warunki do skutecznej terapii, relaksu i usunięcia starych problemów. Kluczowe jest, aby pamiętać, że wizyta w klinice z dala od domu zwiększy jej skuteczność. Dlatego być może mądrzej jest wybrać klinikę bliżej domu, niż lokalną klinikę, która została wybrana prawdopodobnie dlatego, że była blisko domu. Prywatny ośrodek leczenia narkomanii oferuje te same usługi, co kliniki bliżej domu, ale dojazd nie jest tak kosztowny jak cały koszt terapii. Znajdujemy się w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy. W pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych i terenów do wędrówek w naturze, w tym plaża. W niewielkiej odległości znajduje się Trójmiasto.

Czas dojazdu z Nowa Sól oraz odległość do Rewy prezentuje poniższa mapa:

Czy będac z okolic Nowa Sól szukasz ośrodka leczenia uzależnień? Sprawdź proponowaną alternatywę. Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień powstał z myślą o wszystkich osobach uzależnionych, które nie są w stanie pokonać swojego nałogu, w tym uzależnionych od alkoholu, narkotyków i innych substancji. Mieścimy się w Rewie, nadmorskiej miejscowości położonej w pobliżu trójmiejskich miast: Gdyni, Sopotu i Gdańska. Od wielu lat wspieramy, pomagamy, udzielamy pomocy medycznej i terapeutycznej wszystkim osobom uzależnionym, zmagającym się z problemami nałogowymi i pragnącym leczyć uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, seksu, hazardu, komputera i internetu. Prywatne terapie są bardzo skuteczne w leczeniu uzależnień, w tym uzależnienia od alkoholu. Nasze ośrodki odwykowe są relaksujące i posiadają bardzo skuteczne terapie, które są dostępne dla wszystkich uzależnionych chcących poddać się leczeniu uzależnień. W wyniku tych programów osoby uzależnione mogą rozpocząć nowe, beztroskie życie.
Szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Nowa Sól. Jeśli jesteś uzależniony, możemy Ci pomóc. Jeśli trafiłeś na tę stronę szukając ośrodka w Nowa Sól, w którym uzyskasz pomoc w leczeniu alkoholizmu lub narkomanii, to trafiłeś w odpowiednie miejsce, gdyż mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę. Uzależnienie przyczynia się do utraty życia i rujnuje dobrostan fizyczny, psychiczny i społeczny osób, które zostały nim dotknięte. W walce z uzależnieniem kluczowa staje się nie tylko siła osoby uzależnionej, ale również fachowe i skuteczne wsparcie w postaci specjalistycznego programu terapeutycznego w zakresie leczenia uzależnień. W naszym Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień stosujemy zindywidualizowany program terapeutyczny w zakresie leczenia uzależnień od narkotyków, alkoholu i leków. Od początku istnienia naszego ośrodka zatrudniamy wykwalifikowanych i fachowych terapeutów, którzy wciąż rozwijają swoje umiejętności. Kiedy pacjent zostanie przyjęty do naszej specjalistycznej kliniki, otrzyma indywidualny program leczenia oparty na zindywidualizowanym schemacie leczenia uzależnień.
Jeśli szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Nowa Sól, który oferuje prywatność, nie szukaj dalej!

Opinie o Ośrodku

Opinie o Nowa Sól – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Zapewne interesują Cię opinie o altenatywie dla Nowa Sól – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńczyli o Ośrodku Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja. Zachęcamy do zapoznania się z nimi bezpośrednio w Internecie wyszukując nas pod własną nazwą.

Cennik dla osób z okolic miejscowości Nowa Sól

Cennik Ośrodka Leczenia Uzależnień

Zapoznaj się z cennikiem pobytu ośrodku będącym alternatywą dla Nowa Sól – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Cennik Ośrodka Dobra Decyzja:
  • 2 tygodnie: 4100 zł
  • 4 tygodnie: 7500 zł
  • 6 tygodni: 11300 zł

 

Szczegółowy i stale aktualizowany cennik znajduje się w dziale Cennik Leczenia Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja

Zobacz także

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ