+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Jeżowa – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ

Jeśli szukasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Jeżowa – dobrze trafiłeś!

+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę. Zadzwoń, porozmawiajmy!

kontakt@dobra-decyzja.pl

Napisz do nas - odpowiadamy błyskawicznie.

Dzieli nas 950m w linii prostej od miejsca z tego zdjęcia

Potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się zadzwonić – Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń teraz pod dyżurny numer+48 572 00 10 10

Przyszedłeś szukać ośrodka leczenia uzależnień w Jeżowa. Jeśli jesteś osobą uzależnioną, możemy Ci pomóc.Szukasz ośrodka leczenia uzależnień w Jeżowa. Sprawdź, czy możemy Ci pomóc, jeśli jesteś osobą uzależnioną. Dla osób, które wolą wyleczyć się z uzależnienia w ustronnym miejscu, Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Rewa zapewnia najlepsze środowisko do leczenia, relaksu i odłączenia się od poprzednich problemów. Zmiana środowiska jest szczególnie korzystna dla leczenia, więc zalecamy rozważenie ośrodka w Rewie nad lokalną placówką leczniczą. Inwestycja w terapię w Prywatnych Ośrodkach Leczniczych jest wysoka, dlatego bliskość domu mogła być wstępnie wybrana. Dodatkowy koszt dojazdu w tych ośrodkach jest nieistotny w porównaniu z całym kosztem terapii. Położenie Rewy w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy sprawia, że jest to dobry wybór. Bliskość lasów, ścieżek rowerowych i piaszczystych plaż, a także trójmiejskich lokalizacji sprawia, że jest to doskonałe miejsce do spacerów.

Czas dojazdu z Jeżowa oraz odległość do Rewy prezentuje poniższa mapa:

Czy będac z okolic Jeżowa szukasz ośrodka leczenia uzależnień? Sprawdź proponowaną alternatywę. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień powstał z myślą o wszystkich osobach uzależnionych, które nie mogą pokonać swojego nałogu, na przykład alkoholizmu czy narkomanii. Znajdujemy się w Rewie (nadmorskiej miejscowości w pobliżu Gdyni, Sopotu i Gdańska, czyli Trójmiasta). Od lat oferujemy leczenie, pomoc oraz usługi medyczne i terapeutyczne każdej osobie zmagającej się z uzależnieniem i pragnącej leczenia narkomanii, uzależnienia od alkoholu, uzależnienia od leków, uzależnienia od seksu, uzależnienia od hazardu, komputera i internetu. Leczenie uzależnień od narkotyków i alkoholu, poprzez prywatne sesje, jest skuteczne i długotrwałe. Nasz ośrodek odwykowy oprócz skutecznych zabiegów terapeutycznych oferuje komfortowe warunki bytowe, które są otwarte dla osób uzależnionych, chcących rozpocząć świeże, szczęśliwe życie wolne od wszelkich nałogów. Szukałeś ośrodka leczenia uzależnień w Jeżowa? Daj nam znać, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu uzależnień. Jeśli jesteś z okolic Jeżowa i potrzebujesz pomocy z alkoholizmem lub nadużywaniem substancji, to trafiłeś we właściwe miejsce. Jeśli potrzebujesz pomocy w tych kwestiach, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy. Uzależnienie może poważnie odbić się na życiu leczonych przez nas pacjentów i zniszczyć ich zdrowie, a także psychikę i zdolności poznawcze. Uzależnienie powoduje uszkodzenia ciała, udręki psychiczne i nieracjonalne zachowania. W walce z uzależnieniem kluczowy staje się specjalistyczny program leczenia uzależnień oraz fachowa i wykwalifikowana pomoc. Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień oferuje ludziom szansę na przeciwdziałanie szkodliwym skutkom nadużywania narkotyków, alkoholu i leków. Od momentu uruchomienia naszego prywatnego ośrodka Good Choice, korzystamy z wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Kiedy pacjent trafia do naszej specjalistycznej placówki, otrzymuje indywidualny program oparty na jego schemacie leczenia uzależnień. Jeśli szukając miejsca w Jeżowa, w którym uzyskasz pomoc w walce z uzależnieniem, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Opinie o Ośrodku

Opinie o Jeżowa – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Zapewne interesują Cię opinie o altenatywie dla Jeżowa – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńczyli o Ośrodku Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja. Zachęcamy do zapoznania się z nimi bezpośrednio w Internecie wyszukując nas pod własną nazwą.

Cennik dla osób z okolic miejscowości Jeżowa

Cennik Ośrodka Leczenia Uzależnień

Zapoznaj się z cennikiem pobytu ośrodku będącym alternatywą dla Jeżowa – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Cennik Ośrodka Dobra Decyzja:
  • 2 tygodnie: 4100 zł
  • 4 tygodnie: 7500 zł
  • 6 tygodni: 11300 zł

 

Szczegółowy i stale aktualizowany cennik znajduje się w dziale Cennik Leczenia Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja

Zobacz także

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ