+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Bolesławiec – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ

Jeśli szukasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Bolesławiec – dobrze trafiłeś!

+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę. Zadzwoń, porozmawiajmy!

kontakt@dobra-decyzja.pl

Napisz do nas - odpowiadamy błyskawicznie.

Dzieli nas 950m w linii prostej od miejsca z tego zdjęcia

Potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się zadzwonić – Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń teraz pod dyżurny numer+48 572 00 10 10

Tutaj możesz dowiedzieć się, czy Bolesławiec jest miejscem, do którego musisz się udać na leczenie uzależnień. Jeśli jesteś uzależniony, zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Rewa koło Gdańska/Zatoki Puckiej to fantastyczna alternatywa dla klientów, którzy pragną skutecznej terapii, relaksu i możliwości całkowitego odcięcia się od wcześniejszych problemów. Wspaniałe otoczenie ośrodka pozwala na skuteczną terapię, relaks i ucieczkę od wcześniejszych problemów. Zmiana otoczenia poprawia skuteczność terapii, dlatego zalecamy korzystanie z lokalnego ośrodka leczenia uzależnień zamiast takiego, który prawdopodobnie został wybrany ze względu na bliskość domu. Dodatkowy koszt dojazdów do Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień nie jest zbyt wysoki w porównaniu z ogólnym kosztem usług terapeutycznych. Nasz ośrodek znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu spacerów przyrodniczych i ścieżek rowerowych. Jest to niewielka odległość od Trójmiasta.

Czas dojazdu z Bolesławiec oraz odległość do Rewy prezentuje poniższa mapa:

Interesują Cię ośrodki leczenia uzależnień Bolesławiec? Sprawdź, czy propozycja alternatywna jest dla Ciebie odpowiednia. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień powstał z myślą o osobach uzależnionych, które nie potrafią poradzić sobie z nałogiem, takim jak uzależnienie od narkotyków czy alkoholu. Od wielu lat pomagamy osobom uzależnionym w ich problemach z uzależnieniem w naszym prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym w Rewie (niedaleko Trójmiasta – Gdynia, Sopot, Gdańsk). Pomagamy i udzielamy pomocy medycznej i terapeutycznej wszystkim osobom uzależnionym, które zmagają się z nałogiem i chcą leczyć alkoholizm, narkomanię, lekomanię, uzależnienie od seksu, hazardu, komputera i Internetu. Leczenie uzależnień, w szczególności leczenie alkoholizmu poprzez terapię indywidualną, jest bardzo skuteczne i przynosi trwałe efekty. Nasze placówki odwykowe są komfortowe i obejmują kompleksowe i silne terapie, które pozwalają osobom uzależnionym rozpocząć świeże i szczęśliwe życie bez nałogów. Szukałeś ośrodka leczenia uzależnień w Bolesławiec? Daj nam znać, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu uzależnień. Jeśli jesteś z okolic Bolesławiec i potrzebujesz pomocy w leczeniu uzależnienia od alkoholu lub narkotyków, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Możesz zapisać się do jednego z naszych fantastycznych programów, jeśli trafiłeś na tę stronę szukając pomocy w leczeniu uzależnienia od alkoholu lub narkotyków. Uzależnienie ma szkodliwy wpływ na życie naszych pacjentów i oprócz uszczerbku na zdrowiu niszczy życie osób cierpiących na to schorzenie. Kiedy osoba uzależniona zmaga się z nałogiem, wymaga fachowego, skutecznego wsparcia w postaci specjalistycznego programu terapeutycznego, który jej pomoże. Nadużywanie narkotyków, alkoholu i leków ma poważne konsekwencje dla osób, które na nie cierpią. Naszym celem jest zaoferowanie pacjentom jak najlepszej opieki w naszym Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień. W Good Decision od początku istnienia zatrudniamy doświadczonych i biegłych terapeutów, którzy konsekwentnie rozwijają swoją wiedzę. Zapewniamy specjalistyczne programy leczenia uzależnień dla każdego pacjenta. Jeśli trafiłeś na tę stronę szukając ośrodka w Bolesławiec, w którym uzyskasz pomoc w leczeniu alkoholizmu lub narkomanii, to trafiłeś w odpowiednie miejsce, gdyż mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę.

Opinie o Ośrodku

Opinie o Bolesławiec – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Zapewne interesują Cię opinie o altenatywie dla Bolesławiec – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnieńczyli o Ośrodku Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja. Zachęcamy do zapoznania się z nimi bezpośrednio w Internecie wyszukując nas pod własną nazwą.

Cennik dla osób z okolic miejscowości Bolesławiec

Cennik Ośrodka Leczenia Uzależnień

Zapoznaj się z cennikiem pobytu ośrodku będącym alternatywą dla Bolesławiec – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień – Cennik Ośrodka Dobra Decyzja:
  • 2 tygodnie: 4100 zł
  • 4 tygodnie: 7500 zł
  • 6 tygodni: 11300 zł

 

Szczegółowy i stale aktualizowany cennik znajduje się w dziale Cennik Leczenia Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Dobra Decyzja

Zobacz także

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ