+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Jak leczyć narkomana?

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ
Narkomania jest jednym z największych zagrożeń społecznych. Uzależnienie od narkotyków to schorzenie, które stwarza poważne zagrożenie zdrowia oraz życia osoby uzależnionej.

Najskuteczniejszą formą leczenia narkomanii jest leczenie oparte o program terapeutyczny w specjalnym ośrodku leczenia uzależnień. Prywatny Ośrodek Dobra Decyzja to profesjonalna i specjalistyczna placówka leczenia uzależnień od narkotyków oferująca pełną terapię leczenia narkomanii oraz fachową opiekę medyczno-terapeutyczną. Tak, jak każda inna choroba uzależnienie od narkotyków wymaga odpowiedniego leczenia, a nie za pomocą półśrodków czy też samodzielnego leczenia. Nasz ośrodek pomaga, niesie wsparcie oraz specjalistyczną opiekę wszystkim osobom, które chcą wyleczyć się z nałogu.

Podczas pobytu pacjenta w naszym ośrodku dla uzależnionych od narkotyków prowadzona jest psychoterapia, mająca na celu przyswojenie wiedzy dotyczącej mechanizmów, które rządzą uzależnieniem. Leczenie uzależnień od narkotyków w naszym prywatnym ośrodku Dobra Decyzja przebiega w niemalże domowych warunkach przy zastosowaniu najnowszych leków oraz metod. Podczas kompleksowego leczenia pacjenta w ośrodku, gwarantujemy pacjentowi całodobową, specjalistyczną opiekę medyczno-terapeutyczną oraz pełną dyskrecję.

Warto pamiętać, iż jedynie kompleksowa, profesjonalna terapia, a także odwyk narkotykowy pod kontrolą specjalistów stwarza szanse na przezwyciężenie nałogu.
Rozpocznij nowe życie oraz skorzystaj z pomocy ośrodka leczenia uzależnień Dobra Decyzja.

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ