+48 572 00 10 10

Czynne całą dobę

Terapia alkoholowa – jak przebiega leczenie alkoholizmu?

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ
Terapia alkoholowa jest kompleksowym leczeniem, które jest niezwykle skutecznym sposobem na powstrzymanie uzależnienia od alkoholu. Nie tylko pomaga alkoholikowi przestać spożywać alkohol, ale również pozwala zrozumieć problem uzależnienia oraz łagodzi objawy towarzyszące tzw. zespołowi odstawienia.

Terapia alkoholowa grupowa, jak i indywidualna jest przeprowadzana w naszym ośrodku leczenia uzależnień Dobra Decyzja. Początek terapii uzależnień to kilkutygodniowy intensywny program terapeutyczny. Najlepsze rezultaty przynosi realizacja tego programu w warunkach stacjonarnych przez wzgląd na ciągłą opiekę nad pacjentem oraz intensywność bodźców terapeutycznych, które pozwalają w krótszym czasie osiągać pożądane cele.

W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień Dobra Decyzja realizujemy leczenie zamknięte dla osób uzależnionych od alkoholu, które stanowi najskuteczniejszy sposób walki z alkoholizmem. Jest on złożony z kolejno następujących po sobie etapów. Zostaje zastosowana indywidualnie dobrana i systematycznie prowadzona psychoterapia.

Tego typu leczenie alkoholizmu pozwala na wypracowanie oraz nauczenie radzenia sobie we wszystkich istotnych sferach życia. Proponowana przez nasz ośrodek terapia alkoholowa pozwala również utrzymać abstynencję oraz daje szansę na czynne uczestniczenie w zajęciach terapeutycznych.

Porozmawiajmy o dogodnej dla Ciebie porze.
NIEZOBOWIĄZUJĄCA ROZMOWA – UMÓW SIĘ TERAZ